Zásílání novinek
Doporučtě nás
Možnosti platby
V našem e-shopu můžete zvolit platbu:

Bankovním převodem Na dobírku (po dohodě)
banner

LODĚ A JACHTY

DC/AC sinusové střídače firmy Victron Energy, nazývané často nepřesně statické měniče napětí, byly vyvinuty jako spolehlivé tiché zdroje energie přeměňující stejnosměrné napětí provozní baterie 12-24-48V (AGM, GEL, Lithium fosfátové) na 1-3 fázového napětí, 50-60Hz na lodích a jachtách.

V přístavu se lodě připojují na přístavní přípojky 230V, 50(60)Hz, 10-16A, které následně přebírají dodávku elektrické energie do vnitřních prostor lodí a zároveň dobíjí provozní baterie.

Střídače slouží na lodích a jachtách, hausbótech, trajektech apod. jako velmi spolehlivý a tichý náhradní zdroj nepřerušitelného napájení (UPS) s vysokým stupněm krátkodobého přetížení a to až 200% jmenovitého výkonu.

V případě výpadku nebo odpojení alternátoru nebo pomocného generátoru je možné střídači Phoenix MultiPlus nebo Quattro čistě sinusovým napětím zásobovat audiovizuální a navigační techniku, osvětlení plavidla, ventilátory, čerpadla, ledničky resp. chladničky a motory pohonných lodních mechanizmů pro nejrůznější aplikace a libovolné další spotřebiče jako např. kuchyňské spotřebiče, ruční el. nářadí, měřicí přístroje apod.

Lodě a jachty - aplikace

Victron-Energy_lode-jachty_jachta-d.g.[1].jpg Victron-Energy_lode-jachty_plachetnice-s.a.[1].jpg Victron-Energy_lode-jachty_u.s.navy[1].jpg
AKTUALITY

AKCE - sleva

Našim zákazníkům nabízíme akční slevu pro starší skladové střídače, nabíječky a solární regulátory. Bližší podrobnosti viz. na více info....
více info...
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.