Zásílání novinek
Doporučtě nás
Možnosti platby
V našem e-shopu můžete zvolit platbu:

Bankovním převodem Na dobírku (po dohodě)
banner

O nás

DODÁVKY OSTROVNÍCH (OFF-GRID) A BATERIOVÝCH (BACKUP) ZÁLOŽNÍCH SYSTÉMŮ.
 
Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
 
Dodáváme fotovoltaické ostrovní /off-grid/ systémy a bateriové záložní /back-up/ zdroje kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy, které se po mnoho let prvotřídně osvědčily v nejtěžších podmínkách světových moří a oceánů, na vrcholcích hor, v písečných pouští a nebo v nepříznivém klimatu Skandinávie. Nabízíme i další velmi kvalitní výrobky a komponenty od dalších renomovaných západoevropských a zámořských výrobců.
 
V rámci projektu nebo našich služeb provádíme základní technický návrh řešení shora uvedených systémů, montáž resp. šéfmontáž, měření, testování a nastavení systému, zkušební provoz, odborné poradenství, konzultace, odborné překlady a další činnosti. Podrobnosti o naší další činnosti jsou uvedeny na stránce SLUŽBY.
 
Nabízené ekologicky čisté a bezodpadové ostrovní systémy a záložní zdroje jsou při provozu tiché a jsou proto určené zejména pro lodě a jachty, karavany, hausbóty, mobilní domy, automobily, mobilní servisní dílny a zásahová vozidla, sanitky, hasičské vozy, záchrannou službu, off-road vozidla, outdoorové a hobby aktivity apod.

Fotovoltaické ostrovní (off-grid) systémy a záložní (back-up) bateriové zdroje jsou z téhož důvodu také s výhodou používány pro rodinné domy, hotely, penzióny, zemědělské usedlosti, chaty, provozovny, administrativní budovy, průmyslové haly, sklady, obchody, čerpací stanice, servisní dílny a pro další nesčetné aplikace. Pro realizaci pokrokových FV ostrovních, hybridních a záložních systémů využíváme nejnovější technologie čistě sinusových bateriových DC/AC střídačů, výkonných solárních regulátorů s MPPT funkcí, fotovoltaických elektráren (FVE), větrnných elektráren (VE) a dalších OZE.

Nadále
HLEDÁME spolehlivé, odborně zdatné realizační firmy, odborně zdatné živnostníky (OSVČ) a zájemce z oboru architektury, stavebnictví, elektroinstalace, elektronika a komunikace, strojírenství, automobilový a loďařský průmysl a z dalších specializacích, kteří mají o realizaci těchto systémů zájem a disponují příslušnou kvalifikací. 

KRÖSSING & PARTNER, s.r.o.
V Aleji 1052/51
252 19 RUDNÁ u Prahy
Česká Republika
Tel.: +420 311 678578
Mobil: +420 602 288840, -41
E-mail: info.krossing@iol.cz

IČ: 25080385
DIČ: CZ25080385
Společnost založena v roce 1996, Obch. rejstřík Praha, odd. C, vložka 47949
AKTUALITY

AKCE - sleva

Našim zákazníkům nabízíme akční slevu pro starší skladové střídače, nabíječky a solární regulátory. Bližší podrobnosti viz. na více info....
více info...
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.